Doradztwo strategiczne | Interim Manager

Mam ponad 20 lat doświadczenia w zwinnie rozwijających się organizacjach. Właściwie transformacja biznesowa i kulturowa towarzyszy mi przez całą moją ścieżkę zawodową.

Mój zestaw TOP10 talentów (wg Gallupa) daje mi conajmniej po jednym talencie z obszaru strategicznego (tych mam najwięcej), influenserskiego, budowania relacji i skutecznej egzekucji, co czyni mnie wszechstronną i skuteczną w działaniu. Lubię zmieniać na lepsze siebie i innych, jednostki i organizacje. To moja strefa komfortu.

Zarządzałam zespołami w międzynarodowych firmach jak i startupach – rozumiem zarówno strategiczne (długoterminowe) jak i operacyjne (quick win) podejście do biznesu. Pracowałam dla wielu różnych branż – edukacja, rozrywka, pharma, finanse, konsulting, ubezpieczenia, FMCG, shared services i inne. Wiem, jak sprawić, by pracownicy czuli się słyszalni i docenieni. Wiem jak rozmawiać o dobrych stronach zmian, by włączyć odwagę w ludziach. Mam bardzo innowacyjne patrzenie na rozwój biznesu, skupienie na celu z jednoczesnym dużym człowiekocentryzmem w swoim stylu pracy. I tym chętnie się z Tobą podzielę oraz nauczę Cię.

Specjalizuję się w projektach długoterminowych:

 • Transformacja kulturowa w kierunku DEI (Diversity, Equity, Inclusion) – w tym wypracowanie Why marki, wartości firmowych, procesu zmiany zachowań i nawyków jawnych i utajnionych w kierunku zwinnego myślenia i organizacji uczącej się (learning agility).
 • Badanie Learning Agility – zmierzenie zwinności przywództwa, całego zespołu oraz organizacji do wytwarzania innowacji i funkcjonowania w zmianie biznesowej – badania ilościowe oraz jakościowe spotkania mentoringowe i rekomendacje zmian dopasowania talentów do projektów.
 • Wdrażanie platformy Mindfulness dla pracowników w organizacji – profilaktyka zdrowia psychicznego
 • Strategia marki pracodawcy EVP i działań EB – od briefu, przez warsztaty z pracownikami, po strategię i egzekucję rozpisaną na 2 lata
 • Komunikacja korporacyjna Human 2 Human (H2H) oraz NVC – wdrożenie inkluzywności i angażowania komunikacją korporacyjną wewnętrzną (intranet) i zewnętrzną (Social Media, www karierowe, blogi, podcasty) z nastawieniem na budowanie społeczności oraz zasięgu w grupie docelowej
 • Projektowanie ścieżek satysfakcji i doświadczeń rynku pracy, pracowników i byłych pracowników (UX kandydata i pracownika) z uwzględnieniem potrzeb biznesu i pracownika.
 • Budowanie wizerunku firmy ESG – firmy odpowiedzialnej społecznie, środowiskowo i gospodarczo. Strategia znalezienia wspólnego wyższego celu dla zespołu projektowego złożonego z reprezentantów CSR/Sustainability, komunikacji wewnętrznej, zewnętrznej, marketingu biznesowego, kultury organizacyjnej, EB i HR.

Od strategii po egzekucję, od teorii po praktykę, od bluecollars po whitecollars, od rozmowy po prezentację – chętnie podzielę się z Tobą moją wiedzą, doświadczeniem i pomysłowością oraz wykorzystam swoje talenty Gallupowe indywidualizacji, odpowiedzialności, osoby ciągle uczącej się i aktywatora na Twoje potrzeby! Moja praca najczęściej jest dziełem (umowa o dzieło) lub możemy rozliczyć się fakturą VAT B2B

Komu polecam współpracę ze mną?

 • Firmom w procesie dużej zmiany modelu biznesowego w kierunku innowacji lub międzynarodowości, która wymusza na liderach i liderkach oraz wszystkich pracownikach dużej zmiany sposobu myślenia i zachowań, uczenia się i oduczania z zachowaniem optymizmu i zaangażowania w zmianę (reskilling, upskilling, digital skilling, diversity, equity, inclusion, NVC communication)
 • Zarządom oraz osobom na stanowiskach liderskich, które potrzebują eksperckiego spojrzenia z zewnątrz na organizację i ludzi, którzy są gotowi lub ciekawi nowych trendów w kreowaniu wizerunku marki, przyciągania i utrzymywania talentów, nowych technik i narzędzi HR do zarządzania zespołem i motywowania pracowników, szczególnie młodego pokolenia GenZ i Millenials lub potrzebują lepiej zarządzić konfliktami wynikającymi z wielopokoleniowości czy nieskutecznej komunikacji wewnętrznej.
 • Właścicielom i właścicielkom firm, które urosły z małych na średnie lub duże przedsiębiorstwa i wymagają lepszego zarządzenia Talentami, relacjami liderów z zespołami oraz poukładania procesów wewnętrznych współpracy i procesów HR. Pomogę Wam zaczerpnąć dobrych rozwiązań korporacyjnych, bez utraty kultury rodzinnej firmy.

Zapraszam do kontaktu!

 1. Skontaktuj się ze mną za pomocą formularza poniżej – oddzwonię lub odpiszę w ciągu 2-3 dni;
 2. Umówimy się na pierwsze spotkanie zapoznawcze. Zależy mi, żebyśmy poczuli chemię współpracy między nami;
 3. Współpracę rozpoczynamy od spisanego briefu z celami do osiągnięcia;
 4. Na tej podstawie doprecyzujemy formę współpracy, wycenę i rozliczenia i czas trwania projektu.

Sprawdź mnie!

Contact Us
Akceptacja polityki prywatności
Skip to content