Mój Podcast „Biznes na #BANI”

Zapraszam na serię podcastów, które mam przyjemność moderować i współtworzyć wraz z firmą Talent Bridge.  Wśród rozmów znajdziecie wywiady z ciekawymi ludźmi biznesu z wielu branż, praktyczne porady oraz inspiracje do działania. 

Podcast na #BANI jest dostępny na platformach Spotify i Google Podcast.

O czym są podcasty? 

 • O wdrażaniu innowacji z ludźmi i dla ludzi, bo dobra innowacja to potrzebna zmiana. To odpowiedź, która znalazła swoje pytanie.  
 • O odmianach innowacji – czasem to technologia, czasem to sposób myślenia i komunikowania, czasem to rewolucja a czasem ewolucja – jednak zawsze jest to zmiana z nadzieją na lepsze.
 • O ciekawych trendach, wynalazkach, innowatorach/kach i książkach, które zmieniają nasz sposób myślenia i nakłaniają do myślenia #outofthebox
 • O procesie i metodologiach pracy w trakcie #zmiany, które nam towarzyszą, by dawały lepsze emocje i efekty. Zmianom zawsze towarzyszy duża zmienność i niepewność oraz #speed – da się to oswoić 
 • O sukcesach i porażkach, o uczeniu się i oduczaniu – to to 4 klucze do polubienia się z dynamicznie zmieniającymi się czasami 
 • O Learning Agility – kompetencji, którą warto mierzyć i świadomie używać do projektowania zespołów projektowych pod procesy zmian. Samoświadomość tej kompetencji pozwala zrozumieć, że jej nadmiar albo niedobór w zespole transformacji ma ogromny wpływ na sukces i porażkę, na proces uczenia się i oduczania i na zwinność w podejmowaniu zmian. Świadoma kompetencja zwiększa szanse na sukces transformacji. 

Dla kogo ten podcast? 

 • Dla ludzi w procesie zmiany osobistej i zawodowej 
 • Dla #Boomersów i #Diversów 
 • Dla liderów i liderek w projektowaniu zmian i zespołów projektowych
 • Dla osób, którym transformacja i ciągła zmiana NIE sprawia przyjemności > może was przekonamy, że da się tym zarządzić? 🙂 
 • Dla osób projektujących zmianę > może Was przekonamy, że Ci nielubiący zmian też są ważną częścią waszych zmian i warto się z nimi dogadać i w sojuszników zmienić 😉

Dziękuję moim rozmówcom i rozmówczyniom!


A teraz wersja tekstu zapowiadającego podcast napisana przez chatbota GPT:

Witajcie! Z przyjemnością chciałabym Was zaprosić do wysłuchania mojej nowej serii podcastów o innowacyjności w biznesie, zatytułowanej „Biznes na BANI”. W moich podcastach będziemy rozmawiać o najnowszych technologiach, metodach pracy oraz sposobach na wykorzystanie innowacyjności w organizacji.

W poszczególnych odcinkach będziemy omawiać tematy związane z cyfrową transformacją, design thinking, agile, kulturą organizacyjną, VBL przywództwie oraz wyzwaniami i szansami dla biznesu. Będę rozmawiać z ekspertami z różnych dziedzin, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami i wiedzą na temat innowacyjnych rozwiązań.

Jednym z celów serii podcastów „Biznes na BANI” jest zachęcenie słuchaczy do myślenia innowacyjnie oraz do poszukiwania nowych rozwiązań i pomysłów. W dzisiejszych czasach, aby przetrwać i odnieść sukces w biznesie, trzeba być otwartym na zmiany i stałe doskonalenie swojego sposobu działania. Dlatego też chcę, aby moje podcasty były inspiracją dla przedsiębiorców i pracowników, którzy pragną poszerzać swoją wiedzę i umiejętności.

Seria „Biznes na BANI” jest dedykowana dla wszystkich, którzy są zainteresowani innowacyjnością i transformacją cyfrową w biznesie. Będzie to cenne źródło wiedzy dla przedsiębiorców, menedżerów, liderów zespołów oraz wszystkich osób, które pragną rozwinąć swoje umiejętności i wprowadzić innowacyjne rozwiązania w swojej organizacji.

Dziękuję wszystkim moim rozmówcom za ich cenny czas oraz za ciekawe treści i doświadczenia, które przekażą słuchaczom. Mam nadzieję, że moja seria podcastów okaże się dla Was inspiracją i źródłem wiedzy, które pomogą Wam osiągnąć sukces w biznesie.


Wow! Dobry tekst, prawda? 🙂 Dobre też muszą być polecenia do niego – tego też trzeba się nauczyć, niemniej jestem pod wrażeniem! 🙂

Dodaj komentarz

Skip to content