Słowa mają moc

Od początku swojego życia funkcjonujemy wśród słów. To one kształtują nasze poczucie własnej wartości i odwagę do bycia sobą. 

Od dziecka, kiedy jesteśmy istotami najbardziej wrażliwymi i bezbronnymi wobec przekazu ze strony rodziców, dziadków, opiekunów w żłobku, przedszkolu i szkole, po bycie dorosłym, gdzie przełożeni, zespół z którym pracujemy oraz klienci – mają nam wiele słów do powiedzenia. 
Słowa innych nadają nam tożsamość. Słowami jesteśmy ubierani albo w siłę i poczucie własnej wartości, albo w oczekiwania społeczne, które wynikają z lęku i unieruchamiają. Słowa tworzą wzorce myślenia i działania, z którymi każdy z nas nieświadomie idzie przez życie. Na szczęście – komunikacja jest wyuczalna więc.. uczmy się zmieniać na lepsze!

Jak będziemy pracować?

  • Podczas interaktywnego wykładu rozbierzemy komunikację werbalną na części pierwsze, poznamy destruktory komunikacji i ich zamienniki.
  • Podczas pracy warsztatowej i dyskusji każdy będzie mógł zweryfikować swój słownik na nowo – z szacunkiem i empatią do siebie i innych.

Dla kogo szkolenie?

  • Osoby na stanowiskach liderskich, które chcą wzmacniać swoje kompetencje w zarządzaniu ludźmi w czasach VUCA. A komunikacja może być do tego najlepszym kluczem!  
  • Osób chcących zrozumieć lepiej różnice pokoleniowe w interpretowaniu świata i komunikacji
  • Młodzież – najlepiej z rodzicami! Wpadnijcie z nimi! Ilekroć na tym szkoleniu byli studenci – zawsze powtarzali: „Szkoda, że nie ma tu naszych rodziców, lepiej byśmy się dogadywali.”

Zapraszam! Daj się zainspirować!

Skip to content