Mentoring biznesowy

W czym mogę pomóc?

Od strategii po egzekucję, od teorii po praktykę, od praktykantki/a po dyrektorkę/a zarządzającą, od bluecollars po whitecollars, od rozmowy po prezentację sprzedażową, od perfekcjonizmu po poczucie bycia wystarczającą, od niskiej samooceny po dobre zrozumienie swojego „koloru” i talentów (np. wg badania Gallupa). Chętnie podzielę się z Tobą moją wiedzą, doświadczeniem, zdrowym podejściem do szczęśliwego i zdrowego życia, pomysłowością, strategicznym myśleniem. Chętnie wykorzystam swoje talenty Gallupowe indywidualizacji, odpowiedzialności, osoby ciągle uczącej się i aktywatora na Twoje potrzeby! Moi Mentee potwierdzili, że charakterologicznie i osobowościowo jestem do tego predysponowana! 🙂

Komu polecam współpracę ze mną?

 • Osobom na stanowiskach liderskich, które czują, że potrzebują nowych technik i narzędzi do zarządzania zespołem i motywowania pracowników, szczególnie młodego pokolenia GenZ i Millenials lub potrzebują lepiej zarządzić konfliktami wynikającymi z wielopokoleniowości.
 • Właścicielom i właścicielkom firm, które urosły z małych na średnie lub duże przedsiębiorstwa i wymagają lepszego zarządzenia Talentami, relacjami liderów z zespołami oraz poukładania procesów wewnętrznych współpracy i procesów HR. Pomogę Wam zaczerpnąć dobrych rozwiązań korporacyjnych, bez utraty kultury rodzinnej firmy.
 • Specjalistom i specjalistkom, które planują dalszy rozwój zawodowy pionowo lub poziomo i potrzebują wzmocnienia, ukierunkowania i rozmowy z osobą doświadczoną, jak „iść dalej” efektywnie i w zgodzie z własnymi talentami oraz poszanowaniem zdrowia. Dobrze „czuję” role: przedsiębiorcy / przedsiębiorczyń zarządzających zespołami i biznesem, HR Business Partnerki_a, role w Employer Brandingu, kulturze organizacyjnej inkluzywnej, komunikacji korporacyjnej wewnętrznej i zewnętrznej.
 • Osobom organizującym w firmie sesje strategiczne kreatywne, przygotowujące firmę do dużej zmiany – udział ekspertki zewnętrznej poruszającej się na pograniczu strategii budowania wizerunku, kultury organizacyjnej i strategii EVP (po podpisaniu NDA) może Ci bardzo dużo wnieść do procesu wypracowywania nowych rozwiązań.
 • Każdemu, kto uzna, że mój profil zawodowy i osobisty może mu pomóc w życiu lub pracy.

W przypadku dojazdu do klienta dalej niż 30 km poza Warszawę – do ceny doliczam koszty podróży i noclegu, jeśli potrzebny.

W czym mogę Ci pomóc?

 • Zakres moich kompetencji zawodowych masz szczegółowo rozpisany w zakresie usług doradztwa strategicznego – każdy z tych projektów mogę pomóc Ci usprawnić, zweryfikować, pomóc dorzucić mocne argumenty dla sponsorów, podpowiedzieć nowe rozwiązania czy przygotować Cię do peetch’u sprzedażowego przed zarządem lub zespołem.
 • Pomogę Ci zbudować silną markę osobistą zawodową przy pomocy portalu Linkedin i pozycjonowania w online. Pójdziemy na jakość i wsparcie Twojej aktywności zawodowej w wersji nowoczesniej.
 • Wzmocnię w Tobie kompetencje z obszaru przywództwa inkluzywnego w czasach VUCA. Jeśli jesteś osobą zarządzającą zespołem wielopokoleniowym lub bardzo młodym wiekowo, gdzie różnica pokoleniowa staje się barierą we współpracy, zespołem rozproszonym lub hybrydowym, gdzie musisz zmienić drastycznie styl przywództwa z analogowego na bardziej zdigitalizowany.
 • Przetłumaczę Ci język pokolenia pracowników GenZ na język korzyści i dialogu z nimi, byś mógł/mogła lepiej odnaleźć się w zarządzaniu nowym pokoleniem pracowników lub wielopokoleniowym zespołem, w którym coraz częściej dochodzi do konfliktów na poziomie wartości i podejścia do pracy. Tym da się zarządzić a nawet mieć odwrócony mentoring dla siebie! Bardzo cenne doświadczenie!
 • Skutecznie pomogę Ci zastosować wyniki testu Gallupa do ulepszania własnego życia zawodowego i prywatnego oraz do wykorzystania matryc gallupowych zespołowych, by lepiej zarządzać sobą, ludźmi i biznesem.
 • Omówię z Tobą wyniki indywidualne po badaniu #LearningAgility oraz przejdę z Tobą przez serię spotkań mentornigowych, by pomóc Ci lepiej wykorzystywać swój potencjał na podstawie wyników testu. Uczenie się i oduczanie jest kompetencją przyszłości, którą albo mamy naturalnie, albo możemy jej się nauczyć. Ja ją mam i umiem jej uczyć! 🙂
 • Wellbeing 4 U – pomogę Ci zmotywować się do odzyskiwania równowagi i szczęścia dla siebie w dynamicznych czasach, które wciągają nas bez reszty i na dużym speedzie. Jestem oświeconą hedonistką, jestem w klubie 5:00, trenuję ciało i umysł każdego dnia, jem zdrowo, śpię, medytuję, ukończyłam kursy Mindfulness i współpracuję z najlepszymi w tym zakresie ekspertkami w Polsce, jestem pasjonatką i samoukiem psychologii biznesu, psychologii sportu i komunikacji bez przemocy NVC > chętnie zarażę Cię tym podejściem i podzielę się wiedzą, jeśli czujesz, że musisz coś zmienić w życiu na lepsze. Nie jestem lekarzem i nie mam wykształcenia psychologicznego i psychiatrycznego. Nie oferuję Ci psychoterapii. Mam jednak feedback od wielu osób, że potrafię wywierać pozytywny wpływ i pokazać zdrową perspektywę w sposób merytoryczny, udowodniony naukowo, pozytywny i inkluzywny. Sprawdź mnie.

Skontaktuj się ze mną – sprawdźmy, czy mogę Ci pomóc

 • Skontaktuj się ze mną za pomocą formularza – oddzwonię lub odpiszę w ciągu 3 dni.
 • Umówimy się na pierwsze spotkanie zapoznawcze – 1 h gratis. Zależy mi, żebyśmy poczuli chemię współpracy między nami.
 • Współpracę rozpoczynamy od spisanego briefu z celami do osiągnięcia
 • Spotkania możemy odbywać fizycznie lub online – jak wolisz.
 • Cena za sesję indywidualną lub zespołu:
  • Jednorazowe spotkanie 3 godzinne – 900 zł netto + VAT.
  • Zamówienie 3 sesji x 2 h w zrealizowanych w ciągu 3 miesięcy – 1.600 zł netto + VAT
  • Współpraca stała roczna / projektowa – wycena indywidualna
Contact Us
Akceptacja polityki prywatności
Skip to content