O mnie

Mam ponad 20 lat doświadczenia w zwinnie rozwijających się organizacjach. Właściwie transformacja biznesowa i kulturowa towarzyszy mi przez całą moją ścieżkę zawodową.

Jestem certyfikowaną coach badania mocnych stron Gallupa.

Mój zestaw TOP10 talentów (wg Gallupa) daje mi co najmniej po jednym talencie z obszaru strategicznego (tych mam najwięcej), influenserskiego, budowania relacji i skutecznej egzekucji, co czyni mnie wszechstronną i skuteczną w działaniu. Mój wynik testu Learning Agility to 85%. W naturze więc mam wpisaną zmianę, w doświadczeniu – zmienę na lepsze – siebie i innych, jednostki i organizacje. To moja strefa komfortu.

Certyfikowana Coach Gallups' CliftonStrengths

Zarządzałam zespołami w międzynarodowych firmach jak i startupach – rozumiem zarówno strategiczne (długoterminowe) jak i operacyjne (quick win) podejście do biznesu. Pracowałam dla wielu różnych branż – edukacja, rozrywka, pharma, finanse, konsulting, ubezpieczenia, FMCG, shared services i inne. Wiem, jak sprawić, by pracownicy czuli się słyszalni i docenieni. Wiem jak rozmawiać o dobrych stronach zmian, by włączyć odwagę w ludziach. Mam bardzo innowacyjne patrzenie na rozwój biznesu, skupienie na celu z jednoczesnym dużym człowiekocentryzmem w swoim stylu pracy. I tym chętnie się z Tobą podzielę oraz nauczę Cię.

Specjalizuję się w projektach długoterminowych:

  • Implementacja podejścia Gallupa do budowania przywództwa i zespołów opartych o mocne strony i włączającą komunikację – tu szczegóły
  • HR Business Partnering – ustawienie procesu rekrutacji, onboardingu, kultury współpracy z elementami NVC, DEI, Kaizen oraz przywództwa VBL (value based leadership)
  • Transformacja kulturowa w kierunku DEI (Diversity, Equity, Inclusion) – w tym wypracowanie Why marki, wartości firmowych, procesu zmiany zachowań i nawyków jawnych i utajnionych w kierunku zwinnego myślenia i organizacji uczącej się (learning agility).
  • Analizie wyników talentów wg badania Gallupa – mentoring i praca indywidualna jak i praca z grupą liderów na podstawie matrycy talentów Gallupa
  • Badanie Learning Agility – zmierzenie zwinności przywództwa, całego zespołu oraz organizacji do wytwarzania innowacji i funkcjonowania w zmianie biznesowej – badania ilościowe oraz jakościowe spotkania mentoringowe i rekomendacje zmian dopasowania talentów do projektów.
  • Strategia marki pracodawcy EVP i działań EB – od briefu, przez warsztaty z pracownikami, po strategię i egzekucję rozpisaną na 2 lata
  • Komunikacja korporacyjna Human 2 Human (H2H) oraz NVC – wdrożenie inkluzywności i angażowania komunikacją korporacyjną wewnętrzną (intranet) i zewnętrzną (Social Media, www karierowe, blogi, podcasty) z nastawieniem na budowanie społeczności oraz zasięgu w grupie docelowej
  • Projektowanie ścieżek satysfakcji i doświadczeń rynku pracy, pracowników i byłych pracowników (UX kandydata i pracownika) z uwzględnieniem potrzeb biznesu i pracownika.
  • Budowanie wizerunku firmy ESG – firmy odpowiedzialnej społecznie, środowiskowo i gospodarczo. Strategia znalezienia wspólnego wyższego celu dla zespołu projektowego złożonego z reprezentantów CSR/Sustainability, komunikacji wewnętrznej, zewnętrznej, marketingu biznesowego, kultury organizacyjnej, EB i HR.

Jako człowiek, jestem oświeconą hedonistką – lubię dążyć do szczęśliwszego życia dla siebie i innych, z zachowaniem etyki i wartości oraz szacunku do każdego.

Jestem córką i siostrą, żoną i mamą. Myślę strategicznie, jestem aktywistką i wieczną studentką nastawioną na rozwój i innowacje. Nie raz – w drodze do celu – zdeptałam siebie i innych. Umiem przepraszać. Wiem, że nic nie wiem. Wiele wygrałam, wiele przegrałam. Za każdym razem wyciągam wnioski, podnoszę się i idę dalej, bogatsza o doświadczenia.

Od strategii po egzekucję, od teorii po praktykę, od bluecollars po whitecollars, od rozmowy po prezentację – chętnie podzielę się z Tobą moją wiedzą, doświadczeniem i pomysłowością oraz wykorzystam swoje talenty Gallupowe indywidualizacji, odpowiedzialności, osoby ciągle uczącej się i aktywatora na Twoje potrzeby! Moja praca najczęściej jest dziełem (umowa o dzieło) lub możemy rozliczyć się fakturą VAT B2B.

Skip to content