Rekomendacje

Dyrektorka operacyjna sieci przedszkoli i żłobków, KIDS&Co.

Anna Osiecka

Employer Branding, Gallup Mentoring, Kultura organizacyjna DEI, People & Culture Growth Strategy
Anna Osiecka

Asia jako konsultantka zewnętrzna wspiera strategię rozwoju naszej dynamicznie rozwijającej się firmy w obszarze People & Culture. Od założeń strategicznych HR i EB, po komunikację i współpracę inkluzywną oraz kulturę szacunku do różnorodności i ciągłego rozwoju – szeroko dotykamy wielu wartościowych zagadnień. To, co dla nas szczególnie cenne i nowe, to wdrożenie interpretacji testu Gallupa do projektowania rozwoju firmy oraz kompetencji liderskich, społecznych i osobistych. Ogrom nowej wiedzy, którą niewątpliwie wykorzystamy indywidualnie, prywatnie oraz zawodowo. Asia, dziękuję za dzielenie się wiedzą.

Co-Founder and Partner at Equitin. CEO of KIDS&Co., KIDS&Co.

Piotr Kulikowski

Employer Branding, Kultura organizacyjna DEI, People & Culture Growth Strategy
Piotr Kulikowski

Z Joanną przepracowaliśmy już razem rok. Trudny rok dla rosnącej, rozproszonej organizacji z dużą grupą obcokrajowców i wyzwaniami na różnych poziomach menadżerskich. Osobiście bardzo się cieszę, bo przez ten rok nasz projekt People&Culture zaaowocował m.in. świetnym programem onboardingu, fajnymi wynikami programu mentoringowego i nowym otwarciem w tematach employer branding. To efekt pracy całej organizacji i wielu czasem trudnych dyskusji, dopasowań, prób i błędów, ale było warto!

Każdy kto prowadził dla organizacji proces zmiany wie jak ważny jest odpowiedni change agent, który pomoże jej inspiracją, radą, zmotywuje, aby nie stanąć w połowie drogi – dlatego dobrze mieć w tej roli kogoś z tak fajną energią jak Joanna. Polecam!

People & Culture, Snowflake

Karolina Proczek

Gallup Mentoring
Karolina Proczek

Rekomenduję współpracę z Asią nie od dziś i nie od wczoraj 🙂 myślę że każdy, kto ją spotkał na swojej zawodowej drodze może powiedzieć, że Asia o talentach wie wiele.
Potrafi w sposób jasny i z przykładami trafnie przetłumaczyć co oznacza Twój wynik w teście Gallupa ale też z pasją opowiedzieć o kompetencjach przyszłości. Niezależnie od Twojego poziomu w organizacji i doświadczeń, znajdzie z Tobą wspólny język i pomoże w obecnych wyzwaniach biznesowych poprzez pracę z i o ludziach i ich mocnych stronach.

Employer Branding Manager, Deloitte CE BSC

Dagmara Mazur

Employer Branding, Gallup Mentoring
Dagmara Mazur

Joanna to jedyna w swoim rodzaju mentorka, strateżka i profesjonalistka we wszystkim co robi. Nasze spotkania mentoringowe i warsztaty były strzałem w 10! Szyte na miarę i dostosowane do potrzeb. Joanna nie tylko dzięli się swoim ogromnym doświadczeniem i wiedzą, ale ma też zdolność bardzo trafnego insightu w obszar klienta, aby udzielić jak najlepszego wsparcia. Współpraca z nią to czysta przyjemność, konkret, inspiracja, plan na przyszłość i mierzalne cele. Asiu, dziękuję!

Dyrekktorka Zarządzająca siecią placówek przedszkolnych i żłobkowych, KIDS & Co.

Joanna Kwaśkiewicz

Gallup Mentoring, Komunikacja inkluzywna NVC, Kultura organizacyjna DEI
Joanna Kwaśkiewicz

Pracujemy z Asią od ponad roku w obszarze People & Culture. Poza doradztwem strategicznym w obszarze EB i HR, bardzo dużo pracujemy wspólnie nad doskonaleniem przywództwa i samoświadomości kadry zarządzającej w kierunku szacunku do różnorodności. Bazujemy na interpretacji testów Gallupa w procesach indywidualnych mentoringów oraz z perspektywy grupowej, na bazie matrycy talentów całej kadry zarządzającej. Uczymy się interpretować nasze talenty i przekładać je na komunikację, style przywódcze i zarządcze oraz rozwój kultury organizacji i procesów HR. Daje nam to zupełnie nową perspektywę, jak nasze osobowości przekładają się na wspólne tworzenie wartości, komunikację, współpracę, wartości i priorytety oraz – sprawczość. Bardzo cenna rozwojowo wiedza dla firmy, zespołu jak i dla każdego z nas. Asia, dziękuję za przewodnictwo w temacie.

Co-Founder&CEO Sophia Health FemTech Impact Startup. Social innovator. Entrepreneur. Black Swan VC Co-Founder. LAP Alumna. EIC Accelerator Jury Member. Women Empowerment. #STEM. 🔴TEDx Speaker🔴. Forbes 50 after 50., Sophia Health

Katarzyna Wierzbowska

Gallup Mentoring
Katarzyna Wierzbowska

Z wielką przyjemnością polecam Joannę jako doradcę w zakresie analizy talentów Gallupa.
Mam przyjemność znać Joannę od jakiegoś czasu. Współpracowałyśmy przy analizie talentów Gallupa w kontekście rodzinnym.
Joanna wykazała się ogromną wiedzą i doświadczeniem w tej dziedzinie. Jej rozumienie ludzkich talentów jest głębokie i wszechstronne. Dzięki temu potrafiła nie tylko pomóc nam zrozumieć indywidualne talenty, ale także zidentyfikować ich wpływ na nasze relacje rodzinne.
Joanna jest również świetnym słuchaczem i potrafi stworzyć przyjazną i bezpieczną atmosferę, w której można swobodnie dzielić się swoimi myślami i uczuciami.
Jestem przekonana, że Joanna będzie cennym doradcą dla każdego, kto chce lepiej zrozumieć swoje talenty i wykorzystać je w pełni, również w relacjach rodzinnych.

Customer Experience| Patient Experience| Service Design| H2H Marketing B2B, Symfonia

Karolina Sielska-Bielska

Gallup Mentoring
Karolina Sielska-Bielska

Serdecznie polecam Joannę jako konsultantkę talentów Gallupa. Sesja analizy wyników testu z Asią to wielka przygoda, której miałam okazję doświadczyć.
Wnikliwość, zrozumienie, wskazywanie mocnych stron talentów oraz garść podpowiedzi jak unikać pułapek 😊 – taki zestaw informacji jest możliwy tylko dzięki wszechstronnej wiedzy Asi.
Bardzo cenne było dla mnie zrozumienie zależności między talentami, które posiadam oraz które posiadają moi najbliżsi. Taka lekcja jest bardzo wartościowa, aby zrozumieć mechanizmy według jakich działamy.
Sam przebieg sesji to także niezwykłe doświadczenie. Atmosfera panująca podczas spotkania jest oparta o zasady zaufania i zrozumienia. To komfortowa przestrzeń do tego, aby faktycznie zajrzeć uczciwie w siebie i zastanowić się nad swoimi talentami i wynikającymi z nich zrachowaniami.
Spotkanie z Asią oraz wnioski z niego są dla mnie bardzo wartościowym wsparcie w samorozwoju.

Senior Employer Branding & Talent Specialist | Internal Communication | People & Culture, Group One

Luiza Nowak

Luiza Nowak

Serdecznie polecam pracę z Asią. Nasze mentoringi przebiegały w świetnej atmosferze, dzięki której nie bałam się poruszyć żadnego tematu. Asia była zawsze przygotowana, konkretna i nastawiona na wsparcie mnie w rozwiązaniu problemów i wprowadzaniu zmiany. Widać u niej ogromne doświadczenie zarówno w kontekście przerobionych case’ów biznesowych jak i w obszarze bycia mentorem. To były bardzo wartościowe konsultacje. 

Consulting | Public Sector advisory | Real Estate | Strategy & Operations Consulting |, C.Point

Radosław Kubaś

Radosław Kubaś

We cooperated with Joanna on the project executed for one of the institutional, state owned client in Poland. Innovations, employer branding and other organisational aspects of corporations were both analysed and presented as a guidance for other companies. Joanna presented high level of knowledge, speed and accuracy of work. I recommend her as a partner in project executions both as external and internal resource.

Chief Operating Officer, Board Member, Nest Bank S.A.

Karolina Mitraszewska

Employer Branding, Kultura organizacyjna DEI
Karolina Mitraszewska

I have the great pleasure to work with Joanna for couple years. We have coopereted in number of projects including teaching students together.

Her core expertise includes employer branding, communication, cultural transformation. Joanna is efficient, data driven manager and great expert. She has unique ability to support companies in building the empowering work culture, diversity and inclusion and attracting top talents. Asia is also an excellent, inspiring lecturer and trainer.
She has high integrity, leads by example, inspires. Asia likes new challenges and creates great opportunities for people and businesses to growth. She is diligent, hard-working, goal-oriented leader with open-minded setup. Very valuable team player. Proactive, energetic, focused on solving issues to make things happen.
I enjoy ane appreciate very much our cooperation! Thanks

Skip to content